Tire Tac Lisesi Bursluluk Sınavına Yoğun İlgi

11 -12 Şubat 2018 Cumartesi ve Pazar günleri 8./9./10./11. sınıflara bursluluk sınavı yapan Tire Tac Lisesi, öğrenci kabul sınavına gösterilen yoğun ilgiden memnun.

Tire Tac Lisesi Bursluluk Sınavına Yoğun İlgi
banner244

2018 -2019 eğitim öğretim yılı için burs kazanacak öğrenciler sınıf düzeylerine uygun bir bursluluk sınavı oldular, on gün içinde açıklanacak olan sınav sonuçlarına göre öğrencilere başarı yüzdelerine uygun belli oranlarda burs imkânı sağlanacak. 
    Kurum Kurucusu ve Müdürü Oktay Aykutalp: “ Bursluluk sınavımıza katılan öğrencilere, öğrencileri sınava katılmaya teşvik eden eğitim camiasına ve velilerimize teşekkürler. Sınavımıza gösterilen ilgi kurum olarak bizleri çok mutlu etti. Yılların dershanecilik tecrübesini özel okul başarısıyla birleştirmek da gurur verici.  Disiplinli, yenilikçi, sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerde aktif, üniversite sınavına öğrenci hazırlayan bir yapıda olmak ve bunlara ek dersler, etütler, birebir eğitim, koçluk sistemi, düzenli yapılan deneme sınavları eklemek büyük bir emek istiyor. Bu konuda okulumuzun idari kadrosuna ve öğretmenlerine de teşekkür ederim. Bursluluk sınavımızın sonuçlarını en kısa zamanda açıklayacağız ve sınavımıza katılan her öğrenciyle birebir görüşüp öğrencilerimize okulumuzu, sistemimizi ve başarılarımızı anlatacağız ve bu bursluluk sınavıyla öğrencilerimizin okulumuzun erken kayıt fırsatlarından yaralanmasını sağlayacağız. Sınavımıza katılan ya da katılamayan tüm öğrencilerimizi kurumumuza, Tac Lisesi eğitim kadrosuyla tanışmaya bekleriz.”
 

banner246
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221

banner250