Tire Özel TAC Lisesi’nden Bursluluk Sınavı

 2006’dan beri Tire’de eğitim sektöründe hizmet veren, dershanelerin dönüşüm süreciyle dershaneden liseye dönüşen Tac Lisesi, 10 -11 Şubat 2018 tarihlerinde ilçemiz ve civar çevredeki 8./9./10./11. Sınıf öğrencilerine ücretsiz bursluluk sınavı düzenliyor.

Tire Özel TAC Lisesi’nden Bursluluk Sınavı


 Okul Kurucusu ve Müdürü Oktay Aykutalp: “ Özel okullara kayıtta bursluluk sınavları çok önemlidir, bu sayede öğrenciler kurumları, kurumlar da öğrencileri tanır. Özel okulların etüt, birebir, düzenli yapılan deneme sınavları, üniversite hazırlık çalışmalarından yararlanmak isteyen öğrenciler bu bursluluk sınavlarıyla özel okul imkânlarından daha kolay faydalanır. 


10-11 Şubat tarihlerinde yapacağımız sınav 2018-2019 eğitim dönemi içindir. Sınav başvurularını okulumuza gelerek yaptıracak öğrencilerimiz okulumuz ve eğitim sistemimizle ilgili bilgi de alabilir. İlçemizdeki ve civar çevredeki öğrencilerimizi bursluluk sınavımıza bekliyoruz ve sınav tarihini açıkladığımız andan itibaren gösterilen ilgi için de velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER