Tire Anaokulu İlçe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti

10 Nisan 2018 Salı Günü 173. yaşını kutlayacak olan Türk Polis Teşkilatına ziyaretler başladı. 

Tire Anaokulu İlçe Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Tire Anaokulunda öğrenim gören yaklaşık 150 öğrenci bugün İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler. Tire İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge’nin makamını da ziyaret eden miniklerle İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge tek tek ilgilenirken öğrencilere ikramlarda bulunuldu. 
Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personeli ise miniklere konferans salonunda polislik mesleği hakkında bilgiler aktarırken sonrasında ise hep birlikte çizgi film izlediler. Minikler, sunumun akabinde Emniyet Müdürlüğü binasını gezerek farklı birimlerin çalışma noktalarını gördü ve polis amca ve ablalarının verdikleri hizmetler hakkında bilgiler aldı. 

Kameraların bulunduğu Mobese odasını da gezen minikler burada görevli polislerdende işleyiş hakkında bilgi aldı. Son olarak polis araçlarını inceleyen minikler kendilerine eşlik eden polislere teşekkür ederek Emniyet binasından ayrıldılar.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şendağ Albayrak
Şendağ Albayrak - 13 ay Önce

'Motosiklete Ters Binenler ' Projesinde de aynı hassasiyetle ve projeye desteğiyle tanıdığımız Emniyet Müdürü Sayın Hasan Özge 'ye ve ekibine teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER

banner256