Temel amacımız kimseyi mağdur etmemek

Bu yıl Tire’de faaliyete geçmeyi planlayan ancak bazı sebeplerden dolayı geçemeyen Oluşum Koleji’ konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Temel amacımız kimseyi mağdur etmemek
banner231

Ergün ÇELİK

Oluşum Eğitim Kurumları Tire Kurucu Temsilcisi Duygu Bıyık tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

 

Saygıdeğer Tire Halkına;

  Öncelikle Oluşum Eğitim Kurumları olarak 2016-2017 eğitim-öğretim yılında bazı sebeplerden dolayı faaliyete geçememiş olmamızın verdiği üzüntüyü belirtmek isteriz.

  Yaşanan tüm olumsuzluklara, uğradığımız maddi ve manevi tüm zararlara rağmen Oluşum Eğitim Kurumları olarak gönül bağı kurduğumuz, kurum mantığıyla yaklaşmayarak birer aile olduğumuz öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimizi mağdur etmemek temel amacımız oldu. Bu sebeple isteyen velilerimizin öğrencilerine Ödemiş Oluşum Eğitim kurumlarında eğitim-öğretim vermeye devam etmekteyiz. Her gün 30’a yakın öğrencimiz okulumuzda eğitim görmektedir. Ayrıca Tire Oluşum ailesinin birer bireyi olacak olan eğitim personelimizin de istekleri doğrultusunda Ödemiş Oluşum Eğitim Kurumlarında görevlendirmeleri yapılmıştır.

  Bizler; OLUŞUM EĞİTİM KURUMLARI olarak Ödemiş de yakaladığımız sinerji ve başarıyı Tire’ye taşımak için çok istekliydik. Hala da öyleyiz. Tüm bir sene boyunca bu isteğimizin katlanarak artacağını bilmenizi isteriz. 2017-2018 eğitim-öğretim yılında buluşmak dileğiyle, tüm Tire Halkı’na anlayışları için teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223