Tac Lisesi Öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesine Katıldı

Tire Tac Temel lisesi ingilizce öğretmeni Onur Değer ‘in başlattığı 23 Nisan’da bir çocuk da sen sevindir kampanyasına örgenciler büyük ilgi gösrterdi.

Tac Lisesi Öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesine Katıldı
İzmir’de  mülteci  çocuklara gönderilen hediyeler öğriceler bir,bir topladı,hazırladı,paketledi. Proje komitesinde yer alan Emine Sıla Sezer, Melisa Ülker,Berna Derman,Selin Urkan “İngilizce öğretmenlerimiz Onur Değere böyle bir projeyi başlattıkları için çok mutluyuz. Savaştan kaçan, evlerini geride bırakan, yakınlarını saldırıda kaybeden daha dünyadan haberi olmayan başka bir ülkenin topraklarında yaşamak zorunda kalan çocuklara yardım etmek bizi çok mutlu etti. Onların minicik kalpleri; kocaman mutluluk, yüzlerindeki tebessüm bizim için çok önemli.”  dediler. 

Toplanan hediyeler, İngilizce Öğretmeni  Onur Değer tarafından bizzat ilgili kuruma ulaştırıldı. Kurum Müdürü Cengiz Ekşioğlu ”Okulumuz böyle bir projeye katılmaları çok anlamlı. Öğrencilerimizin böylesine kısa bir zaman içinde bir kardeş ilköğretim okulu seçip oradaki öğrencilere ‘de  çocuk kitapları hediye edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223