Oluşum Koleji’nde Öğretmenler Günü Yemeği

Oluşum Eğitim Kurumları kurucuları 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla öğretmenlerine canlı müzik eşliğinde bir akşam yemeği düzenledi.

Oluşum Koleji’nde Öğretmenler Günü Yemeği
banner244

Oluşum Eğitim Kurumları Kurucularından Sayın Halise Bıyık böylesi anlamlı bir günde bir araya gelmekten son derece mutlu olduğunu ifade ederek öğretmenlere hediye takdiminde bulunarak duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: ‘’ Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Ürünü insan olan ve başlı başına bir amaç olmaktan öte bizleri yüce gayemize ulaştıran bir vasıta olarak görüyorum öğretmenlik mesleğini. ‘’Bir insanı kötülüklerden alıkoyup, iyiliğe sevk etmek, üzerine güneşin doğduğu her şeyden daha hayırlıdır.’’ Sözü icra ettiğiniz mesleğin ne kadar onurlu ve yüce bir gayeye hizmet ettiğini göstermesi bakımından anlamlıdır. Bu vesileyle Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor başarılarının devamını diliyorum.’’

Konuşmanın ardından oluşum ailesi pasta keserek eğlenceli bir geceye imza attı. Oluşum Eğitim kurumları böyle bir gece düzenleyerek öğretmenlerine ve eğitime verdiği değeri bir kez daha gözler önüne serdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221