Oluşum Eğitim Kurumları resmi olarak da Tire’de

Tire’de adı duyulduğu günden bu yana düzenledikleri etkinlikler, yaptıkları programlar ve kurum olarak yaydıkları pozitif elektrik ve sinerjileriyle hep isimlerinden söz ettiren OLUŞUM EĞİTİM KURUMLARI söylenen tüm olumsuzlukların arkasını boş bırakarak MEB Okul onayını almıştır.

Oluşum Eğitim Kurumları resmi olarak da Tire’de


Yeni döneme bomba gibi bir eğitim öğretim kadrosuyla ve en yeni teknolojik metaryellerle donatılmış sınıflarda eğitim öğretim vermeye hazırlanan Oluşum Eğitim Kurumları Kurucusu Sn. Halise BIYIK verdiği demeçte ; “Eğitimde başarılarımızla anılmak ve başarıyla rekabet alanında yarışmak ve daima kazanmak kurum olarak bizleri şaşırtmıyordu ancak Tire’de karşılaştığımız haksız ve yanlış söylemlerin fazla oluşu bizleri çok şaşırtmıştı. Okul onayımızı almak ve bu söylemlerin aslının olmadığını insanlara kanıtlamak bizleri çok mutlu etti. İlk günden bu güne kadar eğitimde başarıdan söz ettik, şimdi ise; okulumuzda, verdiğimiz sözlerin nasıl tutulduğunu, eğitim anlayışımızdaki farklılığımızı velilerimize ve tüm tire halkına kanıtlamanın vakti geldi…Kurum olarak ve kadro olarak hepimiz çok heyecanlıyız. Şimdi “Sizin hayallerinizi gerçekleştirme zamanı.” dedi.
Bütün söylemlerinde ticari meta olmaktan uzak, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, kendi ayakları üzerinde durabilen, vatanına ve milletine hayırlı çağdaş öğrenciler yetiştirmeyi hedef edinen Oluşum Eğitim Kurumları Tüm tire halkını okullarına davet ediyor..
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223