Minik efelere modern kütüphane

Gökçen Efe İlkokulunun Zenginleştirilmiş Kütüphanesinin (Z-Kütüphane) açılışını Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven yaptı.

Minik efelere modern kütüphane

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen okullara tahsisi yapılan Zenginleştirilmiş Kütüphane Projesi Gökçen Efe İlkokulunda hayata geçirildi. Yapımı tamamlanan Kütüphane Kaymakam Tanrıseven’in katıldığı törenle kapılarını minik öğrencilere açtı. Okul bünyesinde oluşturulan zenginleştirilmiş kütüphane, hem konsept olarak hem de öğrencilere sunduğu imkanlarla öne çıkıyor.


“ÇOCUKLARIMIZA KÜTÜPHANE KÜLTÜRÜNÜ AŞILAYALIM”
Kaymakam Tanrıseven Kütüphanenin açılışında yaptığı konuşmada ”Z-Kütüphane hem içerik hem de görsel sunum bağlamında öğrenciyi içine çekiyor. Veliler ve Öğretmenler olarak da çocuklarımıza kütüphane kültürünü aşılamalı, daha fazla kitap okumalarını sağlamalıyız” dedi.
Kaymakam Tanrıseven açılış töreninin ardından Gökçen Efe İlkokulunda incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Gülhiz Gümüş’ten okul ile ilgili bilgi alan Tanrıseven, öğretmenlerle de bir araya gelerek sohbet etti. 
Kaymakam Tanrıseven’e açılış ve ziyarette İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Atila Özsöyke, İlçe Jandarma Komutanı Per. Yzb. Emre Davutoğlu eşlik etti. Ziyaretin ardından Tanrıseven, Okul Müdürü ve Öğretmenlerine çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256