Kocatürk Koleji’nden bir fark daha

Kocatürk Kolejleri, uyguladığı eğitim modeli ile Tire’de fark yaratmaya devam ediyor. Kolej Tire’de eğitim vermek üzere geçmişi başarılarla dolu iki yabancı dil öğretmenini Tire’ye getirdi.

Kocatürk Koleji’nden bir fark daha
Ergün ÇELİKGerek eğitim alanında gerek sosyal sorumluluk alanlarında Ege Bölgesi’nin parlayan yıldızı haline gelen Kocatürk Koleji Tire’ye bir ilk daha yaşattı. Kolej, yeni eğitim öğretim yılında Tireli öğrencilere eğitim vermek üzere 2 yabancı dil öğretmeni getirdi. 19 yıllık köklü bir kurum olan ve 19 yıllık geçmişinde 22 Türkiye birincisi çıkaran Kocatürk’ün yeni öğretmenleri Roland FOLLENS ve Mabel FABİAN SOLER Tire’ye geldi. FOLLENS ve SOLER Tire Kampüsü’nde öğrencilere İngilizce, İspanyolca ve Almanca dil eğitimi verecek. Muhteşem ikilinin özellikleri bununla da sınırlı değil. FOLLENS toplamda 6 dil bilirken, SOLER ise 5 dil biliyor. Yurt dışında üniversiteler dahil olmak üzere birçok okulda 30 yılı aşkın süredir öğretmenlik yapan FOLLENS ve SOLER yılların tecrübesini şimdi Tireli öğrencilerine aktaracak. 

Konuyla ilgili Kocatürk Koleji’nden yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi;
“Kocatürk Koleji olarak çocuklarımızın geleceği için yabancı dile ve eğitime çok önem veriyoruz. Çocuklarımızın en hızlı ve en doğru bir şekilde severek öğrenmelerini hedefliyoruz. Bizler öğrencilerimizin ve velilerimizin güveni ile büyüyor ve gelişiyoruz. Tire’nin eğitimde kaliteyi hak ettiğini düşünüyor ve bu kaliteyi Tire’ye yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz”
             
                                      
MABEL FABİAN SOLER İN ÇALIŞTIĞI OKULLAR
*Dominiko- Americano Dominican Republic
*Cabarete Language School- Dominican Republic
*Just Enghlish
*Mektebim College


ROLAND FOLLENS İN ÇALIŞTIĞI OKULLAR
*Davis School (Academy)
*Pontifica Ronana (üniversity)
*İnternational Language Academy
*Centro Colombo Brıtanıco
*Fransisco Paula de Santander (University)
*Üniversidad Libre de MedellinYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221