Kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler

Oluşum Eğitim Kurumları’nın idarecileri, öğretmenleri, velileri ve öğrencileri düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.

Kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler

2017-2018 Eğitim Öğretim yılında, Ödemiş’ten sonra Tire’de de Türk Bayrağının yanında kurum bayrağını dalgalandırmaya başlayan Oluşum Eğitim Kurumları alışagelen etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz hafta sonu kurucuları, idarecileri, öğretmenleri ile velileri ve tüm öğrencileriyle gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiler. Kahvaltı programında söz alan Okul kurucularından Halise Bıyık, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;

‘’ Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Velilerim, Sevgili Öğrenciler; hepiniz hoş geldiniz. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminde Tire’deki kurumumuz faaliyete girmiş bulunmaktadır. Tüm eğitim karşıtı düşüncelere ve sözlere rağmen, Oluşum Eğitim Kurumları olarak bizler en iyi yaptığımız iş olan eğitimimizle konuşmaya, sesimizi başarılarımızla duyurmaya hep beraber devam edeceğiz.

Bugün siz değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimizle hem kaynaşmak, hem de üçüncü haftasını geride bıraktığımız eğitim yılımızın ilk değerlendirmelerinin aktarılacağı mini bir veli toplantısı yapmak amacıyla düzenlediğimiz etkinlikte bir aradayız. Bizler sizlerin hayallerini hedeflere dönüştürerek başarıya ulaştırmakta ne kadar önemli bir yerde olduğumuzun farkındayız. Siz değerli velilerimiz de en kıymetlilerimiz çocuklarımızı eğitimimize ve bizlere güvenip emanet ettiniz. Sizlerin güveninizi ve bizlerin emeklerimizin boşa geçmeyeceği bir yıl bizleri bekliyor. Bizimle bu yolda olan tüm velilerimizle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Herkese afiyet olsun.’’

Yoğun katılımın olduğu kahvaltı ve sonrasında yapılan veli toplantısıyla öğleden sonraya kadar süren etkinlikte aile kahvaltılarını aratmayacak tabloların yanında, veliler ve öğretmenler arasında öğrencilerin geleceğine ve gelişimine ilişkin görüşmeler yapılırken öğrenciler palyaço ve spor öğretmenleri eşliğinde çeşitli etkinlikler yaptılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223