Çocuklarınız emin ellerde

Türkiye’nin eğitim sektöründeki en büyük ve en yaygın kuruluşlardan biri olan Amerikan Kültür Koleji, Anasınıfı İlkokul ve Ortaokul olarak Tire’de eğitim vermeye hazır durumda.

Çocuklarınız emin ellerde
banner231

Ergün ÇELİK 

Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim sektöründe yatırımlar yapan Amerikan Koleji, yeni dönemde Tireli öğrencilere hizmet verecek. Ailelerin güvenle çocuklarını göndereceği Anaokulu kısmı da tamamen eğitim vermeye hazır. Çocuk güvenliğini maksimum düzeyde gözeterek hazırlanan Amerikan Kültür Koleji Anaokulunda, özel yöntemler uygulanarak İngilizce dersi ve çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen çeşitli ders ve aktiviteler sunuluyor.
Amerikan Kültür Koleji’nde uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumu olma ünvanını kazandı.


Tire’de Anasınıfı, İlkokul ve Ortaokul olarak faaliyet gösterecek olan Amerikan Kültür Koleji, Birbirinden etkili eğitim sistemleri ve uzman eğitimci kadrosu ile önümüzdeki dönem eğitim hayatına bomba gibi bir giriş yapacak. 


NEDEN AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ?
Amerikan Kültür Koleji, ezberlemeyi değil, araştırmayı seven, Kişisel hak ve özgürlüklerini koruyabilen, Kendi ayakları üstünde durabilen, En az bir yabancı dili mükemmel düzeyde konuşan, Teknolojiye hakim, Bilimsel düşünüşe sahip, Sorgulamadan hiçbir düşünceyi kabul etmeyen, başkalarının hakları olmazsa kendi haklarının da olmayacağını bilen,
Yaşadığı toplumun geleneklerine, değerlerine ve inanışlarına sahip çıkan, yüksek donanımlı, onurlu bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223