banner277
banner264

Boğaziçi Eğitim Kurumlarının haklı gururu

Geçtiğimiz yıl 85 öğrencisini üniversitelere yerleştirenTire’nin başarılı ve  köklü eğitim kurumu  Özel Boğaziçi Eğitim Kurumları,,bu yıl başarı çıtasını daha da yükselterek 101 öğrencisini Üniversiyelere yerleştirdi.

Boğaziçi Eğitim Kurumlarının haklı gururu

Boğaziçi Eğitim Kurumları 2018-2019 eğitim öğretim yılında 101 öğrencisini çeşitli üniversitelere yerleştirerek geçen yılda olduğu gibi,kendi alanınında Tire’nin yine en başarılı Özel Eğitim Öğretim Kurumu oldu ve büyük bir başarıya imza attı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Boğaziçi Eğitim Kurumları Kurucusu ve Müdürü Yunus ÖZFIRAT; “Kurulduğu günden bu yana yükselen başarı grafiği ve artan ivmesi ile Boğaziçi Eğitim Kurumlarımızın 101 öğrencisi, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Üniversitelerin çeşitli fakülte ve bölümlerini kazanarak  yerleşmişler ve kendi mutluluklarının yanı sıra hem ailelerini,hem de akrabalarını sevindirmişler bizim de haklı gururumuz olmuşlardır. Öğrencilerimizin gösterdiği bu başarıdan dolayı son derece mutluyuz.Öğrencilerimizin başarıları yanında, onları sınavlara  hazırlayan Boğaziçi’nin yıllardır değişmeyen,güçlü ve deneyimli,alanlarında kendini kanıtlamış ve  uzmanlaşmış öğretmen kadromuzun bu başarıda payı çok büyüktür.Aynı zamanda kurumumuzun yıllardır değişmeyen,kaliteden ödün vermeyen,istikrarlı eğitim anlayışı da başarılı olmamızın nedenlerinden biridir.Tıp, Diş Hekimliği,Eczacılık, Mühendislikler, Veterinerlik,Ziraat,iktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fizik Tedavi,Matematik,Hemşirelik,Ebelik, Acil durum ve Afet Yönetimi,PDR,Sınıf Öğretmenliği,Çocuk Gelişimi (Lisans),Sosyal Hizmet, İngilizce Öğretmenliği  v.b.çeşitli  bölümleri kazanan 101 öğrencimizi tebrik ediyor, onları sınavlara hazırlayarak büyük emek veren kurum öğretmenlerimizi yürekten kutluyoruz. 
2019-2020  Eğitim- Öğretim yılında da Tire ve çevresindeki öğrencilerimize (Boğaziçi Fen  ve Anadolu Lisesi) ve Mezun Öğrenciler için de ( Boğaziçi Özel Öğretim Kursu) olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Başarılarımızı devam ettirmek için varolan bütün gücümüzle çalışacağız. 
2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Mezun Öğrencilerimiz için Özel Öğretim Kursumuza kayıtlarımız  devam etmektedir. Boğaziçi Eğitim Kurumları Ailesi olarak, üniversitelere yerleşen tüm öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında da üstün başarılar diliyoruz. ” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274