2016 Lys Tire Birincisi TAC Temel Lisesinden

18 Temmuz Pazartesi günü açıklanan 2016 LYS sonuçlarına göre Tire Tac Temel Lisesi öğrencisi Deniz Özdemir LYS’de ilk 1800 öğrenci içinde yer alarak YGS’de olduğu gibi Tire birincisi oldu.

2016 Lys Tire Birincisi TAC Temel Lisesinden
       Öğrencilerinin ve okullarının bu başarısını değerlendiren Okul Müdürü Cengiz EKşioğlu: “Tire’nin ilk özel lisesi olan okulumuz öğrencilerinin bu başarılarıyla gurur duyuyor. Başta YGS-LYS birincisi Deniz öğrencimizi ve Lys ‘ye  diğer tüm öğrencilerimizi başarıları için tebrik ediyoruz. Öğrencilerimiz YGS’deki  başarılarını LYS’de daha da ileriye götürmüştür. YGS’de ilk 4000 ‘de yer alan Tire birincisi Deniz Özdemir öğrencimiz LYS’de ilk 1800 içinde olup LYS Tire birincisi olmuştur. Aynı şekilde LYS’de ilk dört bin ,  on bin , ilk yirmi bin ve benzeri sıralamalarda birçok öğrencimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimizin bu başarılarında bireysel çalışmalarının yanında kurumumuz öğretmenlerinin onlarla birebir ilgilenmelerinin de payı büyüktür. Her ne kadar özel okul olarak birinci senemiz olsa da okulumuz dershanelerin dönüşüm sürecinde lise olduğu için 11 senelik köklü , üniversite hazırlık konusunda hep Tire eğitiminin lideri olmuş , yıllardır aynı kurumda çalışan deneyimli bir öğretmen kadrosuna sahip bir okuldur. Bu bilinçle okulumuzu tercih eden öğrencilerimiz hem çok verimli bir okul eğitimi almış oluyor hem de üniversite sınavına birbirler, etütler ,ek derslerle hazırlanıyor. 

       YGS ve LYS’deki birinciliği ile okulumuz gururlandıran öğrencimiz  Deniz Özdemir’e  bu süreçte onu bize emanet eden ailesine , başarısına katkı sağlayan okulumuz  öğretmenlerine ; LYS’ de  başarılı sonuçlar elde eden diğer tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz ve öğrencilerimize bundan sonraki eğitim yaşamlarında da başarılar diliyoruz. “dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223