banner277
banner264

"Tire halkı" adına Ramazan yardımları başladı

Tire Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda ve temizlik kolisi dağıtmaya başladı.

banner288
"Tire halkı" adına Ramazan yardımları başladı

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın da bizzat için de yer aldığı çalışmalarda belediye personeli tarafından tek tek paketlenen ürünler ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı. Yardım kolilerinin üstüne ise daha önceki yardımlarda olduğu gibi "Tire Halkının Hediyesidir" ibaresi konuldu.

Covid-19 nedeniyle gelir kaybına uğrayan, yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara gıda ve temizlik kolileri ulaştırılırken, Tire Belediyesi Aş Evinin de Ramazan ayı boyunca hizmetlerini arttırarak devam edeceğini belirten Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Yaklaşık 3 haftadır, hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma yasağında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmaya çalıştık. Ramazan ayının başlamasıyla gıda ve temizlik kolilerini dağıtımına başladık. Hafta sonunda da dağıtımlarımız devam edecek. Geliri ihtiyaç sınırının altında olan, dar gelirli olduğu tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolilerinin dağıtımı Ramazan ayı boyunca devam edecek " dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 14:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 1 ay Önce

Malı mülkü ve gıda alamacak oşabo vérin.

Tacettin karakaya
Tacettin karakaya - 1 ay Önce

Kida

AYFER DİKMEN
AYFER DİKMEN - 1 ay Önce

YARDIMLAR VERİLİRKEN İNSANLARI İNCİTMEDEN ONURUNU GURURUNU KIRMADAN VERİLMELİ BİR ELİN VERDİĞİNİ DİĞER EL GÖRMEZMİŞ 40 TL YARDIM PAKETİNİ VERMEK İÇİN KAPIYA GELEN ARAÇ ZİLE BASMAYA ZAHMET ETMEDEN BALKONLARDA OTURAN TÜM KOMŞULARA BAĞIRARAK İSMİMİZİ SÖYLEYİP EVİ SORAN ŞAŞKINLARI ALLAH'A HAVALE ETTİM

SIRADAKİ HABER

banner274