banner277
banner264

Tire Belediyesi'nden Toplu Sünnet Şöleni

Tire Belediyesi çocukların ilk mürüvvet heyecanına ortak olmak için kolları sıvadı. Tire Belediyesi tarafından organize edilen sünnet şöleni 15 Eylül Pazar günü yapılacak.

banner288
Tire Belediyesi'nden Toplu Sünnet Şöleni

Hayırsever işadamlarının da destek verdiği sünnet şöleni 15 Eylül Pazar günü saat 16.30'da Cumhuriyet Meydanı'nda Mehteran Konseri ile başlayacak. Mini konser sonrası İlçe protokolünün de katılımıyla şehiriçinde kortej yapılacak. Kortej sonrasında Alyans Düğün Salonunda yemekli sünnet düğünü gerçekleştirilecek.

BAŞKAN DURAN "HERŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN"

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran düzenlenen sünnet şöleni ile 35 Tireli çocuğun mutluluklarına ortak olmaktan ve bu anı bütün ilçe halkı ile paylaşmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, “Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde bu tür hizmetlerimiz devam edecek. Doğumundan ölüme kadar vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Pazar günü 35 tane yavrumuzun mutlu gününde bir arada olacağız. Herşey çocuklarımız için, onlar için ne yapsak az. Tüm Tireli hemşehrilerimizi sünnet şölenimize davet ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276