banner277
banner264

Tire Belediyesi'nden okullara tiyatro hizmeti

Tire Belediyesi, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın talimatıyla sosyal ve kültürel etkinliklerine devam ediyor.

banner288
Tire Belediyesi'nden okullara tiyatro hizmeti

Tire Belediyesi Tiyatro Eğitmeni Dündar Taşal, kültürel etkinlikler çerçevesinde talep gelen okullara giderek öğrenciler ile buluşuyor.

Taşal, geleneksel tiyatro oyunlarını anlatıp, en güzel örnekleri sergiliyor. Öğrencileri güldürerek eğiten ve kalıp sözler dışında doğaçlama yapan Taşal onların neşeli zaman geçirmelerini sağlıyor. Karagöz, meddah ve orta oyunları izleyen öğrenciler doyasıya eğleniyor.

BAŞKAN AMCALARI ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Son olarak Kahrat Gökçen Efe İlkokulu' nda sahnelenen oyunda Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran öğrencileri yalnız bırakmadı. Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Duygu Hazırol ile birlikte okula ziyarette bulunan Başkan Duran çocukların neşeli dakikalarına ortak oldu.

Mutlu insanların yaşadığı güzel bir Tire hayalinin olduğunu hatırlatan Başkan Duran "Bugün çocuklarımızın mutluluğuna ortak olup, onlarla güzel bir zaman geçirdik. Bizleri burada ağırlayan okul idaresi ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Herşey çocuklarımızın mutluluğu için" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276