banner277
banner264

Tire Belediyesi'nden Öğrencilere Ücretsiz Tercih Günleri

Tire Belediyesi üniversite sınavının sonuçlanmasının ardından Tireli öğrencilerin en doğru kararı vermeleri noktasında üniversite tercih günleri düzenledi.

Tire Belediyesi'nden Öğrencilere Ücretsiz Tercih Günleri

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ardından Tire Belediyesi ilçede üniversite tercihini yapacak gençlere yardımcı olmak amacıyla İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile tercih günleri düzenledi. Tire Belediyesi Hizmet Binasında oluşturulan tercih masasında öğrencilere uzman rehberlik öğretmenleri eşliğinde tercih yapmaları sağlanıyor.

Tire Belediyesi, ücretsiz tercih günleri İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile 29 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

DURAN "ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLMAK İSTEDİK"

 “Öğrencilerimizin en iyi ve doğru tercihi yapabilmesi adına, belediyede tercih günleri düzenlediklerini ifade eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Belediyemizdeki tercih masası sayesinde öğrencilerimize uzman rehber öğretmenleri tarafından yönlendirmeler yapılıyor. Belediye olarak öğrencilerimizin en stresli anlarında yanlarında olmak istedik. Hepsine öğrenim hayatı ve kariyerlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274