Tire Belediyesi Fuarın Yıldızı Oldu

Tire Belediyesi, Antalya’da düzenlenen YAPEX Fuarı’na katıldı . Tarihi Kentler Birliği üyesi olan ve bu yıl üst üste 4. ödülünü alan Tire Belediyesi YAPEX 2018  fuarında stant açtı. 

Tire Belediyesi Fuarın Yıldızı Oldu

Antalya Expo Center’da yapılan fuar kapılarını 14.11.2018 itibariyle açtı. Tarihi Kentler Birliğinin (TKB) desteği ve Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) iş birliği ile Akdeniz Tanıtım tarafından düzenlenen 26. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı (YAPEX 2017) 17 Kasım 'a kadar sürdü.


Tire Belediyesi tanıtım standı her fuarda olduğu gibi yine en çok ilgi çeken ve ziyaret edilen stant oldu. Tire'nin ödüllü projeleri "Kutuhan, Bedesten, Yalınayak Hamamı ve Kent Müzesi"nin büyük fotoğraflarıyla kaplanan stantta, Tire Belediyesi tanıtım filmi de ziyaretçilere izletildi. Standa görev yapan Tire Belediye personeli de ziyaretçilere Tire'nin tarihi ve kültürü ile ilgili bilgiler vererek tanıtım broşürleri ve kültür yayınları ile birlikte Tire Üretim  ve Pazarlama Kooperatifi' nin ürünlerinden incir, ceviz ve zeytin yağı ikram etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER