banner277
banner264

Tire Belediyesi, afet bölgesinde

Geçtiğimiz hafta sonu gelen yağmur ve dolu yağışının ardından zarar gören köylünün imdadına yetişen Tire Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesine bağlı tüm ekipler; afet bölgesine akın etti.

banner288
Tire Belediyesi, afet bölgesinde

Bölgede zarar gören Dibekçiler, Dündarlı, Çeriközü ve Musalar köyünde tüm üretim yolları elden geçirildi. Zarar gören yerlere Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın talimatıyla kapanan yollar ulaşıma açıldı.


Diğer yandan ise Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çalışmalarını devam ettirdi. Peşrefli Mahallesi’nde yol çalışmaları, Eskioba Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyesi ile birlikte üretim yolları çalışmaları, Akçaşehir Mahallesi’nde de yol çalışmaları devam etti.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran :’’ Köylümüze geçmiş olsun. Her zaman üreticinin yanındayız. Zaman zaman bu gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte seferberlik ilan etmiş durumdayız. Hızlıca çalışmalarımızı tamamlayıp köylümüze nefes aldırmayı planlıyoruz’’ şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275