banner277
banner264

Necibe Duran'dan minik öğrencilere ziyaret

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın eşi Necibe Duran Tire Belediyesi ve Tire Halk Eğitimi Merkezi ortak projesi olan Anne-Çocuk Merkezi'nde eğitim gören minikleri ziyaret etti. 

banner288
Necibe Duran'dan minik öğrencilere ziyaret

Duran'a ziyaretlerde Tire Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Adnan Güven, Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Duygu Hazırol ve öğretmenler eşlik etti. Gökçen, Toki, Süratli ve Asım Arar Anne-Çocuk Merkezlerinde eğitim gören minik  öğrenciler kendilerini ziyaret eden Necibe Duran ve beraberindeki misafirleri şarkılarla karşıladı. Duran, öğrencilere masal kitabı hediye etti. 

Ziyarette öğrenciler ile tek tek ilgilenen Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın eşi Necibe Duran  ''Çocuklarımız, ülkemizin yarınları ve gelecekleri, bu sebeple gelişimlerini çok önemsiyoruz. Tire Belediyesi ve Tire Halk Eğitim Merkezi'nin ortak projesinde toplamda 125 minik öğrencimiz ücretsiz olarak eğitim görüyor. Biz de bugün onları ziyaret ederek çam sakızı çoban armağanı hediyelerini verdik, mutluluklarına ortak olduk" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274