banner277
banner264

Çocuklara hediyeler başkan amcalarından

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  için Tire Belediyesi tarafından düzenlenen yarışmaya katılan tüm çocuklara hediye gönderdi.

banner288
Çocuklara hediyeler başkan amcalarından

Korona virüs tehditi kapsamında bu yıl okul, meydan ve statlarda kutlanamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenen yarışmada 0530 237 1998 Belediye Whatsapp İletişim hattına video ya da fotoğraf gönderen tüm çocuklara hediyeleri teker teker adreslerinde teslim edildi.

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın eşi Necibe Duran tarafından bizzat dağıtılan hediyeleri alan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Yarışmaya katılan yaklaşık 500 çocuğun hediyeleri Necibe Duran ve Tire Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanları tarafından takdim edildi.

Resim yapma, şiir okuma, hikaye anlatma, enstrüman çalma, dans etme, zeka oyunu, el becerileri ve benzeri içeriklerle yarışmaya katılan çocuklara Türk Bayrağı, resim defteri, boya kalemi, oda süsleri ve balondan oluşan hediye seti verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274