banner277
banner264

Başkan Duran, başkanlar zirvesine katıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilçe belediye başkanı ile bir araya gelerek koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. 

Başkan Duran, başkanlar zirvesine katıldı

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ile birlikte 22 başkanın katıldığı toplantıda; yasal değişiklikler, çöplerin ayrıştırılması, geri dönüşüm, yeni belediye kanunu, 2020 yatırımları görüşüldü.

Yapılan toplantıda büyükşehir belediye bürokratları ve belediyeye bağlı şirketlerin üst düzey yöneticileri de katıldı. 

BAŞKAN DURAN "İYİ SONUÇLAR ALIYORUZ

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Tunç Soyer ve İzmir’in ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte Menderes’te düzenlenen koordinasyon toplantısında bir araya geldik. Yapılan toplantıda gündemdeki yasal değişiklikler, atıkların ikili toplama sistemi ile ayrıştırılması ve ilçe belediyelerle İzmir Büyükşehir Belediyesi arasındaki ilişki ve ortak projelerin değerlendirilmesi olarak belirlendi. Dayanışma içerisinde hareket ederek ‪bir arada olmanın sinerjisiyle daha iyi sonuçlar alıyoruz" dedi.

HANGİ BAŞKANLAR KATILDI?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ile birlikte Balçova Belediye Başkanı Fatma Güçlü Çalkaya, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Bayraklı Belediye Başkanı Serdal Sandal, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Çiğli Belediye Utku Gümrükçü, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276