Başkan Çiçek Verdiği Sözü Tuttu

Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek Dere ve Paşa Mahallesi sakinlerine verdiği sözü tuttu. İlçemiz Dere Mahallesi ve Paşa Mahallesi arasında yeni bir yol açımı için ilk adım atıldı.

Başkan Çiçek Verdiği Sözü Tuttu
banner231
Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek'in mahalle sakinlerine söz verdiği yeni sokak için çalışmalar başladı. Bağlantı yolu tamamlandıktan sonra özellikle Güme Dağı tepelerindeki ilçemize bağlı köylerden gelen vatandaşlarımızın kullandığı Bahçekahve Caddesi'nde trafik rahatlamış olacak. Yapılacak olan yeni bağlantı yolu ile Zincirli Sokak, Ceritoğlu Sokak ve Yıldız Caddesi birbirine bağlanmış olacak. Özellikle ilçe pazarının olduğu Salı günlerinde ise o bölgelerdeki trafik sıkışıklığının önüne geçilecek.

Yeni yapılacak bağlantı yolu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek ''Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız bizlerden Ceritoğlu Sokak, Yıldız Caddesi ve Zincirli Sokağı'nı birbirine bağlamamızı istemişlerdi. Tabi bu işler planlama ve program isteyen işler. Biz de öncelikle bu yolların bağlanması için arada bulunan binayı kamulaştırarak değerinde satın aldık. Sonrasında yıkım işlemine başladık. Yıkım sonrasında kot farklarını da ortadan kaldırarak yolları birleştirip asfaltlanmasını yapacağız ve halkımıza vermiş olduğumuz sözü tutmuş olacağız'' dedi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223