banner277
banner264

Yasak öncesi bakkal ve marketler dikkat!

Yasak öncesi bu akşam saat 21:00'den sonra açık olan bakkalara ceza!

banner288
Yasak öncesi bakkal ve marketler dikkat!

Geçtiğimiz hafta sonu sokağa çıkma yasağının ilan edilmesinin ardından Tire’de faaliyet gösteren bazı bakkal ve marketler önceden belirlenen kapanış saatlerini aşmıştı. Hal böyle olunca kapalı olması gereken işyerlerinin önünde gecenin ilerleyen saatlerine kadar metrelerce kuyruk oluşmuştu.

Tire Kaymakamlığı geçen hafta yaşanan tablonun yeniden yaşanmaması için bir dizi önlemler aldı. Şehir içinde polis ekipleri, kırsal kesimde ise jandarma ekipleri, 3 gün boyunca ilçedeki tüm bakkal ve marketleri mercek altına alacak. Genelgede belirlenen çalışma saatlerine uymayan işletmecilere ise en üst seviyeden cezai işlem uygulanacak. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 2 ay Önce

Yasağı cıkar para toplamak içşn ceza yaz ..9.00 1 geçse hemen ceza yaz.....insnları gtdikçe cezann ne olduğunu ve yinede hak edilio ama ceza için farklı bir düşğnce araç.içi sigara ne oldu telf ne oldj.....ceza yiyen enayimi oldu....emniyet mensupları ellerinden cebi düşürmüyorlar ama onları kim bildirecek....???? Yapın hal eden cezayı yazın ölen öldüğğnle kalır ....ceza kwndine kalr......şacaşmaya gerek yok...herkes kendi dertinle şavaşak

SIRADAKİ HABER

banner276