Traktörün altında kaldı, hayatını kaybetti

Tire’de meydana gelen traktör kazasında traktör sürücüsü hayatını kaybetti.

Traktörün altında kaldı, hayatını kaybetti

Ercan ÇELİK

Olay bugün saat 18:00 sıralarında Tire’ye bağlı Mahmutlar Köyü yakınlarında bir çiftlikte meydana geldi. Çiftlik içerisindeki arazide 09 U 4953 plakalı traktörle seyir halinde olan 25 yaşındaki Yusuf Tahir Pekgöz, iddiaya göre traktörün kontrolünü kaybetti ve traktör devrildi.

Devrilen traktörün altında kalan talihsiz genç adam olay yerinde hayatını kaybetti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 22:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET PEKGÖZ
MEHMET PEKGÖZ - 8 ay Önce

Habertire sitesine teşekkür ediyorum haber yapıp duyurduğundan dolayı.Evet Yusuf Tahir Pekgöz yeğenimin elim kazadan dolayı kabetmiş olduğumuzdan dolayı çok özgünüz , takdiri ilahi diyoruz, hepimizin başı sağoldun , Cenabi Hak gani gani rahmet etsin , anna babasına sabır versin , Ahmet dedesine de sabırlar versin... Rahmetli kardeşimizin çok geniş bir aileye sahipler ben inanıyorum Türkiyenin bir çok şehrinden akrabaları gelecek , buda acıyı hafifletiyor.

İzzetbabo
İzzetbabo - 8 ay Önce

Geçmiş olsun

Mustafa Ira
Mustafa Ira - 8 ay Önce

Cenabi Hak Rahmetiyle muamele eylesin amin Rabbim sabi versin Basiniz sagolsun

Sedat fidan
Sedat fidan - 8 ay Önce

Yusuf Tahir pekgöz akrabamız olur o yüzden bizde çok üzüldük Allah'tan rahmet kederli ailesine Allah sabır versin bizde çok üzüldük haberi duyunca Allah rahmet eylesin haber tireye teşekkürler

Sedat fidan
Sedat fidan - 8 ay Önce

Kaybetmiş olduğumuz dayım Yusuf Tahir Pekgöz Allah rahmet eylesin kederli ailesine baş sağlığı diliyorum iyiki varsin dediği insanları kaybetmekte üzüyor insanı.

SIRADAKİ HABER