banner277
banner264

Tire'de engelli genç intihar etti

Tire’nin Doyranlı Mahallesinde fiziksel engelli olan ve bir süredir psikolojik sorunlar yaşayan genç intihar etti.

banner288
Tire'de engelli genç intihar etti

 Tire’nin Doyranlı Mahallesinde fiziksel engelli olan ve bir süredir psikolojik sorunlar yaşayan genç intihar etti. Ergün ÇELİKTire’nin Doyranlı (köyü) Mahallesinde ailesi birlikte yaşayan, bacaklarından sakat olan Fatih Koyuncu (35) isimli engelli genç, önceki gün intihar etti. Bir süredir psikolojik sorunlarla boğuşan genç adamın, bundan yaklaşık 1,5 ay öncede ilaç içerek intihara teşebbüs ettiği öğrenildi.


Edinilen bilgilere göre intihar vakası şu şekilde meydana geldi. Önceki gün akşam saat 19:30 sıralarında aniden fenalaştığı ailesi tarafından fark edilen genç, aile bireyleri tarafından kendi imkanları ile Ödemiş Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlaç veya zehirli kimyasal benzeri bazı maddeler içerek intihara teşebbüs ettiğinden şüphelenilen gence burada yapılan tüm müdahalelere rağmen genç adam geri döndürülemedi. 
Genç adamın intiharı ailesini yasa boğdu ve yaşadığı köyde büyük üzüntü yarattı. Fatih Koyuncu’nun naaşı, İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Buradan gelecek raporla, intiharın nasıl meydana geldiği açıklık kazanacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 06:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275