banner277
banner264

Psikolojik sorunları olan genç intihar etti

Tire’nin Dallık Mahallesinde psikolojik sorunları olan bir genç, kendisine ait olan av tüfeği ile intihar etti.

banner288
Psikolojik sorunları olan genç intihar etti

 Tire’nin Dallık Mahallesinde psikolojik sorunları olan bir genç, kendisine ait olan av tüfeği ile intihar etti. 

Ergün ÇELİK

Tire’nin Dallık Mahallesinde (köyünde) uzun yıllardır psikolojik sorunlar yaşadığı ve bununla ilgili olarak çeşitli kereler tedavi gördüğü ve sürekli ilaç kullandığı öğrenilen Aydın Ak (33) isimli genç intihar etti.
Bu sabah saat 10:00 sıralarında meydana geldiği tahmin edilen olayda, Aydın Ak isimli genç; kendisine ait olan tek kırma olarak tabir edilen av tüfeği ile kafasına ateş ederek yaşamına son verdi. Selim ve Mevliye Ak çiftinin 6 çocuğundan biri olan, Dallık kırsal mahallesi Cumhuriyet Sokak No: 33 adresinde bulunan evlerinde yalnız olduğu bir anda içine bulunduğu bunalımın etkisi ile hayatını sonlandıran Aydın Ak’ın cesedini babası Selim Ak buldu. 
BABASI KANLAR İÇİNDE BULDU
Tire ilçe merkezine Salı Pazarı için giden ve döndükten sonra yemek için oğluna seslenen fakat bir türlü cevap alamayan talihsiz baba, içeri girdiğinde acı manzara ile karşılaştı. Hemen durumu komşularına ve muhtara bildiren üzüntülü babayı köy sakinleri teskin etmeye çalıştı. 
Olay yerine gelen jandarma olay yeri inceleme timi, Cumhuriyet Savcısının sevk idaresinde intihar vakası ile ilgili olay yeri incelemesini yaptı ve akabinde Aydın Ak’ın naaşı İzmir Adli Tıp’a gönderildi.


Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2015, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275