banner277
banner264

O sapık cezaevinde…

Bayındırda, ilkokulların önlerinde değişik zamanlarda 3 kız çocuğunu elle taciz ettiği öne sürülen A.Ç çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner288
O sapık cezaevinde…

İzmir’in Bayındır ilçesinde, ilkokul çağındaki yaşları 7 ile 10 arasında değişen 3 kız çocuğunu elle taciz ettiği öne sürülen A.Ç çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlının tutuklanması ile rahat bir nefes alan Bayındırlı öğrenci velileri “Suçlunun cezasını adalet verecek. Uzun bir aradan sonra çocuklarımızı korkmadan okula göndereceğiz” şeklinde konuştular.

TUTUKLANDI

2015 yılında, Tire’de de iki çocuğa cinsel istismar suçundan yargılandığı ortaya çıkan A.Ç, Bayındır Emniyet Müdürlüğü’nün filmleri aratmayan operasyonu ile yakalandı. Velilerden gelen şikayet üzerine sapığı yakalamak için 9 sivil polisten oluşan toplam 3 ayrı tim kuran Bayındır Emniyet Müdürlüğü, okul önlerinde kimliklerini belli etmeden zanlıyı takibe aldı. En uygun anda harekete geçen sapık timi, şüpheliyi başka bir çocuğa zarar vermeden etkisiz hale getirdi. Göz altına alınan zanlıyı şikayetçi çocuklar ve aileleri de teşhis etti. A.Ç, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak, Ödemiş Cezaevi’ne gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274