Minik Rüya’nın Ailesinden Kaymakam Tanrıseven’e Teşekkür

Minik Rüya’nın ailesi Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Minik Rüya’nın Ailesinden Kaymakam Tanrıseven’e Teşekkür

Baba Çelik, “Sizin sayenizde çocuğumuza kavuştuk” derken, Kaymakam Tanrıseven ise arama çalışmalarına katılan Jandarmayı başarı belgesi ile ödüllendirdi.
Minik Rüya’nın babası Hakan Çelik, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in çocuklarının bulunmasına büyük çaba harcadığını belirterek, “Çocuğumuz kaybolduktan sonra Sayın Kaymakamımız süreli bizimle irtibat halinde oldu ve bütün kurumları seferber etti. Kendisinin gösterdiği yakın ilgi ve desteğe teşekkür ediyorum” dedi.
 Kaymakam Tanrıseven, aileye “Geçmiş olsun” dileğinde bulunarak, aileye destek olmaya devam etiklerini belirtti. Ziyarette minik Rüya ise hiçbir şeyden habersiz annesi Derya Manas’ın kollarında uyuyordu.

KAYMAKAM TANRISEVEN’DEN JANDARMAYA TEBRİK 
Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven İlçe Jandarma Komutanlığı personelini ve kaybolan minik Rüya’nın ailesini makamında kabul etti. 
Arama kurtarma çalışmalarına katılarak yoğun uğraşlar sonucu minik Rüya’nın bulunmasında önemli rol üstlenen Tire İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipleri, Kaymakam Tanrıseven başarı belgesiyle taltif etti. 
Jandarma’dan yaşanan süreç ve arama kurtarma çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Tanrıseven Tire’de örnek bir kriz yönetiminin gerçekleştirildiğini belirtti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256