Kaymakam Tanrıseven’den Sürpriz Yol Kontrolü

Tire Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven farklı noktalarda oluşturulan Polis ve Jandarma kontrol noktalarını ziyaret etti. Kaymakam Tanrıseven, görev yapan jandarma ve polisler ile vatandaşların Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Kaymakam Tanrıseven’den Sürpriz Yol Kontrolü

Kaymakam Tanrıseven Güvenlik Güçleri ile Bayramlaştı
Tire’nin girişinde bulunan Kesikbaş Mevkii yakınlarından oluşturulan polis kontrol noktası ve Peşrefli Mahallesi yakınlarında oluşturulan Jandarma kontrol noktasına gelen Kaymakam Tanrıseven, Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile Polis ve Jandarma Ekiplerinin bayramını kutladı.  
 

Sürücüler önce şaşırdı, sonra teşekkür etti
Kaymakam Tanrıseven, yol denetimleri sırasında durdurulan araç sürücüleri ve yolcular ile sohbet edip Cumhuriyet bayramını kutladı. Durdurulan araç şoförleri, Kaymakam Tanrıseven’i karşılarında görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. “Bu uygulama yeni mi” diye soran sürücü ve yolculara Kaymakam Tanrıseven, “Trafik ekiplerimiz her zaman ceza kesmez. Vatandaşımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamak ve kendilerini dinlemek için buradayız” karşılığını verdi.
Denetim sırasında vatandaşların da polis ve jandarma ekiplerine destek verdiği ve yapılan bu uygulamalardan çok memnun oldukları görüldü.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER