Emniyet Müdürü Gazi’yi evinde ziyaret etti

İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi Mardin’de görevli iken teröristlerle girdiği çalışmada yaralanan Özel Harekât Polisi İskender Kul’u evinde ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Gazi’yi evinde ziyaret etti

Ergün ÇELİK

Tire İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Toplum Destekli Polislerle birlikte geçtiğimiz günlerde Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi’nden taburcu olarak Tire’deki baba evine dönen Tireli Gazi İskender Kul’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. İskender Kul’u evinde ziyaret eden Kiremitçi, aileye geçmiş olsun dileklerini iletirken, gazinin tedavi sürecinde daha rahat hareket edebilmesi için tekerlekli sandalye hediye etti. Ziyaret sonunda kısa bir konuşma yapan Kiremitçi açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

“Mardin Kızıltepe'de hain pkk terör örgütü tarafından girdiği çatışmada bacağından vurularak gazi olan Özel Harekât Polisimiz 24 yaşındaki aslan gibi adına yakışır İskender Kul kardeşimizi ve ailesini evinde ziyaret ettik. Gazimizin evde istirahatli geçireceği vakitlerinde ayağının üstüne basamayacağı için, minnet borcumuzu ödeyelim, elimizden geldiğince rahat ettirelim istedik ve Toplum Destekli Polis arkadaşlarımızla birlikte tekerlekli sandalye götürdük. Kahraman kardeşimiz için ne yapsak azdır. İskender kardeşimizin vatana, millete, bayrağımıza bağlılığını canını ortaya koyarak mücadelesinin bedelini asla ödeyemeyiz. Rabbim tez zamanda şifa versin ve tez zamanda ayağa kalksın inşallah. Vatanımızın İskender kardeşimiz gibi aslanlara ihtiyacı var. Yaşasın milletimiz var olsun özel harekâtımız. Şerefli mesleğimle ve kocaman emniyet teşkilatının bir ferdi olmaktan onur ve gurur duyuyorum” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223