Babadan korkunç iddia

Üvey ağabeyi tarafından istismar edilen 11 yaşındaki kızın babası, üvey ağabey B.Ş.’nin bilinçli olarak yönlendirildiğini iddia etti.  Baba İ.G.:  “Benim kızımın hayatını karartan o şahsın en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum.” dedi.

Babadan korkunç iddia

Ercan ÇELİK

Geçtiğimiz hafta herkesi derinden üzen olayda, 35 yaşındaki üvey ağabeyi B.Ş. tarafından istismar edilen 11 yaşındaki E.Ş., ikiz bebek dünyaya getirmiş, olay Türkiye çapında büyük yankı uyandırmıştı.

Olayın ardından HaberTire Gazetesi’ne konuşan, küçük kızın babası İ.G. ortaya  çok korkunç iddialar attı. Baba İ.G.’nin iddiasına göre, B.Ş.’nin ailesinin de bu çirkin olayda suçları var.

Eşinin, daha önce başka biri ile evli olduğunu bu esnada kendisine kaçtığını söyleyen İ.G., “Bu üvey ağabey B.Ş. eşimin eski kocasından oğlu. Bu şahsın kardeşleri ve Uşak’taki akrabaları ‘Biz bilerek yaptırdık bunu. Annesinin intikamını aldı.’ Diyorlarmış. Bu olayda bu şahıs kadar, onun ailesinin de parmağı var. Hepsinin yargılanıp cezalandırılmasını istiyorum. Anne bir, baba ayrı. Ne olursa olsun. Bu senin kardeşin yahu. Nasıl yaparsın böyle bir şeyi. Hepsinin en ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum. Benim yavrumun hayatını kararttılar.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER