12 yaşındaki çocuk yaşamını yitirdi

Tire’nin Sarılar Köyü’nde yaşayan 12 yaşındaki Cenk Çetin, yakalandığı amansız hastalık sonucu genç yaşta hayatını kaybetti.

12 yaşındaki çocuk yaşamını yitirdi

Tire, yeni haftaya büyük bir şokla başladı. Sarılar Köyü’nde yaşayan Çetin Ailesi’nin 3 çocuğundan biri olan 12 yaşındaki Cenk Çetin, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek yaşamını yitirdi.

Gökçen Keziban ve Hüsamettin Bayındır Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi olan Cenk Çetin’in daha önceden bilinen bir rahatsızlığının olmadığı iddia edilirken talihsiz çocuğun 1 hafta içinde hastalanıp hayatını kaybettiği öğrenildi.

Çevresi ve okul arkadaşları tarafından çok sevilen Çenk Çetin, geçtiğimiz hafta içinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde tedavi altına alınan genç çocuk, doktorların müdahalelerine rağmen hayata tutunamadı. Genç yaşta hayatını kaybeden Cenk çetin’in ölüm haberini alan yakınları ve arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Talihsiz çocuğun cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Sarılar Köyü’nde kılınan namazın ardından Sarılar Köyü Mezarlığı’na defnedilecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2018, 06:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221